Бійтеся друга, який обіймає вас: Притча про справжніх ворогів, прoчитавши яку, ви цiєї ж хвилини змiните своє життя назавжди

Змія була завдовжки чотири метри і прекрасно себе почувала в дбайливих руках. Але в один прекрасний день пітон перестав їсти. Апетиту не було протягом декількох тижнів. Чого тільки не намагалася робити зневірена жінка, але нічого не допомагало.

Тоді жінка віднесла свого улюбленця до ветеринара.

Той уважно все вислухав і запитав жінку: «Ваша змія протягом ночі обмотується навколо вас в ліжку»? Виявилося, що пітон це робить щоночі, що змушувало бідну жінку дуже сумувати від того, що вона не знає, як допомогти улюбленцю. Думала йому щось болить і стpаждала від того, що не може допомогти йому нічим.

І тоді ветеринар просто приголомшив господиню пітона: «Змія здорова. Вона просто готується з’їсти вас. Кожного разу, коли вона обіймає вас і обертається навколо вашого тiла, вона просто розраховує свої кроки. Вона готується до атаки і не їсть для того, щоб в шлунку було достатньо місця. Тоді легше буде вас переварити».п

Мораль цієї притчі така:

У вас є друзі, які поруч 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Вони ласкаві з вами, але їхні наміри можуть виявитися несподіваними і дуже поганими.

Ви повинні ідентифікувати «змію» в своєму оточенні і розкрити її справжні наміри. Обійми і поцілунки не завжди щирі. Не бійтеся ворога, який атакує вас, але бійтеся помилкового друга, який обіймає вас!

Опубліковано у Дорога віри. Додати до закладок постійне посилання.