Пастир шукає своїх овечок

Світлина від Наталії Вовк.

Ходить Ісус по землі, заглядає у віконечко кожної душі у пошуках віри і любові.

Можливо у цьому вікні Він знайде, що шукає. Тут живе молода пара, щойно побрались. Чоловік сварить жінку, що потратила гроші на нову сукню, а він збирає на машину. Ну це – молоді, не знають ще життя.,

Підходить Господь до другого вікна. Бачить, як п’яний чоловік лупцює жінку, а діти заховались під столом і плачуть. ісус аж відсахнувся

Заглянув Він у віконечко до старенької бабусі, яка ворожить, бо молока у корови не стало. Це замість того, щоб піти до церкви і попросити Ісуса, щоб дав більше молока. Чому ж вона така наївна….

Може у багатіїв знайде хоч щось добре. Коли бачить, що просить якийсь чоловік у багача грошей трохи, а той навіть не подивився у його сторону. Невже багатій не знає, що не забере всього з собою у Вічність.

Ось ще одне вікно, Ну тут живе священик, то тут вже точно знайде, що шукає. Коли бачить сидить отець на стільці, а його дружина витирає сльози. Ісус слухає їх розмову, з якої дізнається, що їх обікрали і щей церковні гроші забрали.

Сумно ісусові, що все, що Він заповідав – забуто. Нема ні любові, ні смирення ні віри, а натомість грошолюбство, насилля, скупість, заздрість.

Приготуйся, що одного дня Господь зазирне до віконечка твоєї душі. Чи знайде Він там хоч крихту того, що Він нам заповідав.