Притча: Любов, Багатство та Удача

Три дідуся

Жінка вийшла зі свого будинку і побачила на вуличному дворику трьох людей похилого віку з довгими білими бородами. Вона не впізнала їх. Вона сказала “Напевно ви мені не знайомі, але ви повинні бути голодні. Будь ласка, заходьте в будинок і поїжте.”

“А чоловік удома?”, Запитали вони.

“Ні”, відповіла вона. “Його немає.”

“Тоді ми не можемо увійти”, відповіли вони.

Увечері, коли її чоловік повернувся додому, вона розповіла йому про все це.

“Іди і скажи їм що я вдома і запроси їх у дім!”, Сказав чоловік.

Жінка вийшла і запросила старих.

“Ми не можемо піти в будинок разом”, відповіли вони.

“Чому ж?”, Здивувалася вона.

Один зі старих пояснив: “Його звуть Багатство,” сказав він вказуючи на одного зі своїх друзів, і сказав вказуючи на іншого, “А його звуть Удача, а мене звуть Любов.” Після чого додав, “Зараз йди додому і поговори зі своїм чоловіком про те, кого з нас ви хочете бачити у своєму домі.”

Жінка пішла і розповіла чоловікові про те, що почула. Її чоловік був дуже втішений.”Як добре!”, Сказав він. “Якщо вже треба зробити вибір, давай запросимо Багатство. Нехай увійде і наповнить наш дім багатством!”

Його дружина заперечила, “Дорогий, а чому б нам не запросити Удачу?”

Їх дочка слухала все сидячи в кутку. Вона підбігла до них з своєю пропозицією: “А чому б нам краще не запросити Любов? Адже тоді в нашому домі настане мир, злагода і любов!”

“Давай-но погодимося з нашою дівчинкою,” сказав чоловік дружині.

“Іди і попроси Любов стати нашим гостем.”

Жінка вийшла, і спиталася і трьох людей похилого віку, “Хто з вас Любов? Заходь в будинок і будь нашим гостем.”

Старий на ім’я Любов пішов у напрямку будинку. Інші 2 старого пішли за ним.Здивована жінка запитала Багатство та Удачу: “Я ж запросила тільки Любов, чому ви йдете?”І вони відповіли:

“Якби ви запросили Багатство або Удачу, інші два з нас залишилися б на вулиці, але так як ви запросили Любов, то ми завжди йдемо за нею. Там де є Любов, завжди є і Багатство і Удача! “

Опубліковано у Дорога віри. Додати до закладок постійне посилання.