Притча “не буду більше ходити до храму.”

Молодий чоловік підійшов до священика і сказав: – Я більше не буду ходити до храму!

Священик запитав: – Чому?

Чоловік відповів: – Я бачив, як жінка спілкувалась погано з іншого жінкою, частина парафіян дивляться у свій телефон під час служби, і це тільки декілька моментів, які я помітив.

Священик сказав: – Добре, але перш ніж ти підеш, зроби мені послугу: візьми повний стакан води і три рази прогуляйся по храму не проливаючи жодної краплі на підлогу. Після цього вийди з Церкви, якщо хочеш.

Молодий хлопець подумав, що це занадто легко! І він тричі обійшов навколо, як просив священик. Коли закінчив, то сказав до священика, що все зробив. А священик запитав: – Коли ти йшов по храму, ти бачив, як жінка погано говорила про інший жінку?

Хлопець відповів: – Ні.

– Ти бачив, як хтось дивиться на свій телефон? – Ні.

– Знаєш чому? – Ні

. – Ти був зосереджений на склянці, щоб переконатися, що ти її не упустиш і не проллєш воду. Те ж саме відбувається з нашим життям. Коли наша увага зосереджена на нашому Господі Ісусі Христі і нашій молитві , у нас немає часу, щоб побачити помилки інших людей!