Притча про олівець

Результат пошуку зображень за запитом "Олівець притча"

Онучка дивиться, як бабуся щось малює, і питає:,

– Ти мене малюєш?

Бабуся перестає малювати, посміхається і каже онукчі:

– Ти не вгадала. Але важливіше не те, що я малюю, а те, чим я малюю. Я хотіла б, щоб ти, коли виростеш, стала такою, як цей олівець,  передає олівець, онука дивиться на олівець з цікавістю, але не помічає нічого особливого.

– Він точно такий же, як всі олівці!

– Все залежить від того, як дивитися на речі. Цей олівець володіє п’ятьма якостями, які ти повинна мати щоб прожити добре життя.

По-перше: ти можеш бути генієм, але ніколи не повинена забувати про Руку яка тобою керує. Це рука нашого Творця, нашого люблячого Небесного Отця . Довіряй Йому і вчися відчувати Його.

По-друге:щоб писати, мені доводиться заточувати олівець. Ця операція трохи болюча для нього, але зате після цього олівець пише більш тонко і чітко. Отже, вмій терпіти біль, бо біль облагороджує людину, робить її кращою.

По-третє:якщо користуватися олівцем, можна стерти гумкою те, що ти  малюєш. Ніколи не бійся себе виправляти – це не завжди погано. Часто це єдиний спосіб утриматися на вірному шляху.

По-четверте:в олівці значення має не дерево, не те якого він кольору і не його форма, а графіт, що знаходиться всередині. Тому завжди думай про те, що відбувається всередині тебе, в серці, в душі.

І нарешті,по-п’яте: олівець завжди залишає за собою слід. Так само і ти залишаєш після себе сліди своїми словами, вчинками і тому обмірковуй кожен свій крок щоб залишити добрий слід.

Опубліковано у Дорога віри. Додати до закладок постійне посилання.