Різдвяний піст

Результат пошуку зображень за запитом "Різдвяний піст"Зимовий Різдвяний піст встановлений церквою, щоб освятити останню частину року таємничим оновленням духовного єднання з Богом. Різдвяна Чотиридесятниця символізує сорокаденний піст Мойсея, який в результаті отримав на кам’яних скрижалях накреслення словес Божих. Християни в цей період постять, моляться, проходять очищення від гріхів, щоб з чистим серцем, душею і тілом підготуватися до святкової зустрічі Різдва Христового.

Також не забувай, що піст має на увазі не тільки обмеження в їжі, але і певний внутрішній настрій, духовне очищення, інакше він перетвориться на банальну дієту. Справжній піст пов’язаний із молитвою, покаянням, прощенням образ, викоріненням злих думок, утриманням від спокус і пороків, відмовою від розважальних і видовищних заходів. Піст – це не мета, а засіб смирення своєї плоті і очищення від гріхів.

Як правило, в наш час суворого посту дотримується сама церква, а також особливо віруючі. Хворим людям, вагітним і годуючим жінкам, а також дітям дозволене послаблення посту. А тому, перш ніж поститися, обов’язково порадься зі своїм лікарем, а також священиком. Адже піст полягає не в тому, що ми їмо, а в тому, що ми можемо пожертвувати заради віри і Бога, не завдаючи шкоди своєму здоров’ю.Пов’язане зображення