Світло душі

Світлина від †_Ісус - дорога, істина і життя_†.

– Чому про одних людей говорять , що у них світла душа , а про інших , що темна , – запитала дочка , – адже в душу людини заглянути не можна . Люди можуть прикидатися .
Мати відповіла :
– Коли зустрічаєш людину зі світлою душею , то тобі стає світло . Якщо ти відчуваєш якусь душевну біль , то поруч з такою людиною вона стихає . Така людина буде зміцнювати віру в Бога , віру в себе , ти відчуваєш тиху радість і надію на щастя , хочеться всіх любити і творити добро …
– А якщо начебто людина говорить все правильно , але мені від його правильності стає погано ? Опускаються руки і життя здається якимось безпросвітним ? Чи означає це , що людина лицемірна і зла ?
– Ні , доню . Це означає , що душі цієї людини не вистачає світла . Що ця людина нещасна , і спілкуючись з тобою неусвідомлено ділиться з тобою своєю бідою .
– І що мені робити тоді ?
– Світити самій для цієї людини . І чим більше зусиль ти будеш прикладати , щоб світити , – тим більше світла тобі дасться !
Запам’ятай , світло – це не тільки розмови про Віру і Бога , світло – це привітна Посмішка , Добре слово , Підтримка і Допомога .

“Хритиянські історії та притчі”

Опубліковано у Дорога віри. Додати до закладок постійне посилання.