Хто врятує любов (притча)

Світлина від †_Ісус - дорога, істина і життя_†.

Давно … Дуже давно був острів, на якому жили всі Почуття і духовні цінності людей: Радість, Смуток, Пізнання і інші. Разом з ними жила і Любов. Одного разу Почуття помітили, що острів занурюється в океан і скоро потоне. Всі сіли в свої кораблі і покинули острів. Любов не поспішала і чекала до останньої хвилини. І тільки, коли вона побачила, що на порятунок острова немає надії, і він майже весь пішов під воду, вона почала кликати на допомогу.

Повз проплив розкішний корабель Багатства. Любов просила взяти її на корабель, але Багатство сказало, що на його кораблі багато коштовностей, золота і срібла і для Любові місця немає. Любов звернулася до Гордості, корабель якої пропливав повз … Але у відповідь Любов почула, що її присутність порушить порядок і досконалість на кораблі Гордості.

З благанням про допомогу Любов звернулася до смутку. «О, Любов, – відповів Смуток, – мені так сумно, що я повинна залишатися на самоті».
Мимо острова пропливла Радість, але вона була так зайнята веселощами, що навіть не почула благання Любові.

Раптом Любов почула голос: «Іди сюди Любов, я візьму тебе з собою». Любов побачила сивого старця, і вона була така щаслива, що навіть забула запитати ім’я його.І коли вони досягли Землі, Любов залишилася, а старець поплив далі.

І тільки коли човен старця зник, Любов спохватилася … адже вона навіть не подякувала старцю.

Любов звернулася до Пізнання: «Пізнання, скажи мені, хто врятував мене?». «Це був Час», – відповіло Пізнання. «Час?» – Здивувалася Любов – Чому він мені допоміг?» Пізнання відповіло:« Тільки Час розуміє і знає, як важлива в житті Любов».

Опубліковано у Дорога віри. Додати до закладок постійне посилання.