Архів за: 28 Вересня, 2020

Притча: Іноді думки бувають гріховнішими за вчинки

Два монахи переходили вбрід бурхливу річку. Недалеко від них стояла дуже красива юна дівчина, яка теж хотіла переправитися через річку, але боялася. Вона попросила монахів допомогти їй. Один з них мовчки взяв її на плечі і переніс на інший берег. Другий монах був в сказі. Він не сказав нічого, але всередині він весь кипів: «Це ж заборонено! Писання забороняють нам навіть доторкатися до жінки, а цей не тільки торкався, але і ніс її на своїх плечах!» Коли вони прийшли в монастир, на дворі був уже вечір. Тут роздратований монах повернувся до першого і сказав: – Дивися, я повинен розповісти про це настоятелю, я повинен повідомити. Це заборонено! Ти не повинен був так робити! Перший монах здивовано запитав: – Про що ти говориш, що заборонено? -Ти забув? – Сказав другий. – Ти ніс красиву юну жінку на плечах. Перший монах розсміявся і відповів: – Я переніс її на другий берег за одну хвилину і відразу ж залишив її там. А ти все ще несеш її?

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до Притча: Іноді думки бувають гріховнішими за вчинки

Святого великомученика Микити Тропар мученика, глас 4: Хрест Христовий старанно взявши за зброю, перемагав ти ворогів,* і за Христа постраждав, а наостанок – у вогні,* і священну Твою душу Господу віддав Ти.* Тому й дари зцілення від Нього удостоївся прийняти, великомученику … Продовження

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до 28 вересня Церква згадує св. влкмч. Никити. {Свщмч. Никити Будки.} Тиждень 17-ий по Зісланні Святого Духа.