Архів за: 29 Вересня, 2020

Людська вдячність (притча)

Були в Бога два ангели. Один завжди відпочивав на хмарі, а інший безупинно літав від землі до Бога.Відпочиваючий ангел запитав іншого:– Що ж ти літаєш туди-сюди?– Я ношу Богу послання, які починаються – “Допоможи Господи …” А чому ти завжди відпочиваєш?– Я повинен носити Господу послання які починаються – “Дякую тобі, Господи …” Не забуваймо дякувати Богові.

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до Людська вдячність (притча)

29 вересня Церква згадує св. влкмч. Євфимії всехвальної.

Святої великомучениці Євтимії всехвальної Тропар мучениці, глас 4: Агниця Твоя, Ісусе, Євтимія, * кличе сильним голосом: * Тебе, жениху мій, люблю і, Тебе шукаючи, страдаю, * і разом з Тобою розпинаюся, і погребуюся хрещенням Твоїм, * і терплю ради Тебе, щоб … Продовження

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до 29 вересня Церква згадує св. влкмч. Євфимії всехвальної.