Архів за: 25 Жовтня, 2020

Що потрібно, щоб стати мудрим (притча)

Одного разу прийшов молодий чоловік до мудреця і запитав: – Навчи мене бути мудрим. Скажи, що для цього треба робити? Але мудрець нічого йому не відповів. Кілька днів поспіль юнак наполегливо ходив за мудрецем, повторюючи своє питання. Одного разу мудрець жестом запросив … Продовження

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до Що потрібно, щоб стати мудрим (притча)

Святих мучеників Прова, Тараха й Андроника Тропар, глас 5: Святих мучеників подвигам небесні сили здивувалися, * бо добрим подвигом змагавшись, * в смертнім тілі безтілесного ворога силою хреста перемогли невидимо: * і моляться до Господа, щоб помилувані були душі наші. Кондак, … Продовження

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до 25 жовтня Церква згадує свв. мчч. Прова, Тараха й Андроніка. Прп. Косми Святоградця, єп. Маюмського і творця канонів. Пам’ять св. Мартина Милостивого, єп. Турського. Свв. Отців VII Вселенського Собору. Неділя 20-та по Зісланні Святого Духа.