Архів за: 23 Січня, 2021

Очі (притча)

Молода мати готувала в кухні вечерю. Запланувала приготувати смажену картоплю і старалась, щоб страва, яка так смакувала дітворі, удалась на славу. Найменше дитя – чотирирічний синочок – бавився у садочку. Повертався додому переповнений враженнями від прожитого дня. Йому кортіло чимшвидше … Продовження

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до Очі (притча)

Пратулинських мучеників Тропар, глас 4: Старстотерпці Пратулинські!* Вийшовши на боротьбу з лютим ворогом,* який хотів занапастити душі ваші,* не злякалися його погроз,* а мужньо витривали при своїй Церкві аж до смерти,* бо непохитно стояли ви на духовному камені – Петровій скелі.* … Продовження

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до {Мчч. Пратулинських: Вінкентія, Никити, Йоана, Константина, Михаїла, Онуфрія, Филипа, Максима, Даниїла, Константина, Вартоломея, Луки й Ігнатія.} Св. Григорія, єп. Ниського. Прп. Дометіяна, єп. Мелітинського. Прп. Маркіяна, пресв. й економа Великої Церкви. Субота по Богоявленні.