Архів за: 27 Січня, 2021

Ангел смерті… (притча)

– Ти хто такий? – Ангел. – Як ти сюди увійшов? – Не як, а навіщо? Я – Ангел смерті. І прийшов я за тобою. – Що, уже? Так рано? Чому? – Дивне запитання: просто прийшов вже твій час і … Продовження

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до Ангел смерті… (притча)

Преподобних Отців наших в Синаї і Раїті убитих Тропар, гл. 4: Боже отців наших, * що чиниш завжди з нами по Твоїй кротості, * не віддали милости Твоєї від нас, * але молитвами їх у мирі направ життя наше. Кондак, гл. … Продовження

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до 27 січня Церква згадує прпп. отців наших, у Синаї і Раїті повбиваних. Пам’ять переставлення св. рівноап. Ніни, просвітительки Грузії. Віддання свята Богоявлення.