Архів за: 10 Вересня, 2021

Преподобного отця нашого Мойсея Мурина Тропар, гл. 1: Пустинним жителем і в тілі ангелом,* і чудотворцем показав Ти себе, богоносний отче наш Мойсеє.* Постом, чуванням, молитвою небесні дарування прийнявши,* зціляєш недужих і душі, що з вірою прибігають до Тебе.* Слава Тому, … Продовження

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до 10 вересня Церква згадує прп. Мойсея Мурина. Св. Авґустина, єп. Іппонського. Св. мч. Гебре Михаїла, пресв. етіопського. Собор преподобних отців Печерських, що спочивають у дальніх печерах.