Архів за: 11 Жовтня, 2021

Преподобного отця нашого й ісповідника Харитона Тропар, глас 8: До джерела сліз твоїх потоки ісповідання злучив Ти* і купіль духовну вчинив Ти, Харитоне преподобний,* і в ній умиваєш прогрішення,* і чистими представляєш Владиці Богу всіх тих, що з вірою творять пам’ять … Продовження

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до 11 жовтня Церква згадує прп. й ісп. Харитона. Св. В’ячеслава, князя чеського. Собор преподобних отців Печерських, що спочивають у ближніх печерах преп. Антонія. Тиждень 17-ий по Зісланні Святого Духа.