Архів за: 25 Жовтня, 2021

Святих мучеників Прова, Тараха й Андроника Тропар, глас 5: Святих мучеників подвигам небесні сили здивувалися, * бо добрим подвигом змагавшись, * в смертнім тілі безтілесного ворога силою хреста перемогли невидимо: * і моляться до Господа, щоб помилувані були душі наші. Кондак, … Продовження

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до 25 жовтня Церква згадує свв. мчч. Прова, Тараха й Андроніка. Прп. Косми Святоградця, єп. Маюмського і творця канонів. Пам’ять св. Мартина Милостивого, єп. Турського. Тиждень 19-ий по Зісланні Святого Духа.