Архів за: 8 Листопада, 2021

Святого і славного великомученика Димитрія Мироточця Тропар, глас 3: Як великого поборника в бідах знайшла тебе вселенна, страстотерпче;* ти перемагаєш народи, бо, як скинув ти Лієву гординю* і на подвиг сміливим учинив ти Нестора,* так, святий Димитріє, молися Христу Богу,* дарувати … Продовження

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до 08 листопада Церква згадує св. і славного влкмч. Димитрія Мироточця, (Церковний празник). А також сьогодні спомин великого і страшного землетрусу в Царгороді. Тиждень 21-ий по Зісланні Святого Духа.