Архів за: 20 Листопада, 2021

Блаженної Преподобної Йосафати (Гордашевської) Тропар Йосафати, глас 4: Преподобна Йосафато,* твоїм духом молитви і служіння,* ти навчаєш нас відновляти й підносити серце людське* всюди, де б’ється воно.* Служити, де найбільша потреба,* все на славу Божу. Кондак Йосафати, глас 4: Преподобна Йосафато,* Співзасновнице … Продовження

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до 20 листопада Церква згадує прп. Йосафати Гордашевської. Свв. тридцяти трьох мчч., що в Мелітині. Прп. і чудотворця. Лазаря, що постив на Галисійській горі.