Архів за: 4 Грудня, 2021

Вітаємо з Введенням в храм Пресвятої Богородиці!

У день Введення у храм Пресвятої Богородиці! Хочемо щиро побажати чистої любові серця і доброї надії, світлої радості та незгасаючої віри, міцних сил і щедрості душі, небесної благодаті і щасливої родини!

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до Вітаємо з Введенням в храм Пресвятої Богородиці!

Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії Тропар, глас 4: Днесь благовоління божого предзображення* і спасення людей проповідання,* у Божому храмі Діва ясно з’являється* і Христа всім предзвіщає.* їй і ми голосно закличмо:* Радуйся, промислу Створителя сповнення. Кондак, … Продовження

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.