Архів за: 23 Січня, 2022

Пратулинських мучеників Тропар, глас 4: Старстотерпці Пратулинські!* Вийшовши на боротьбу з лютим ворогом,* який хотів занапастити душі ваші,* не злякалися його погроз,* а мужньо витривали при своїй Церкві аж до смерти,* бо непохитно стояли ви на духовному камені – Петровій скелі.* … Продовження

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до 23 січня Церква згадує {Мчч. Пратулинських: Вінкентія, Никити, Йоана, Константина, Михаїла, Онуфрія, Филипа, Максима, Даниїла, Константина, Вартоломея, Луки й Ігнатія.} Св. Григорія, єп. Ниського. Прп. Дометіяна, єп. Мелітинського. Прп. Маркіяна, пресв. й економа Великої Церкви. Неділя по Богоявленні.