Архів за: 23 Липня, 2022

Преподобного отця нашого Антонія Печерського, Київського Тропар, глас 4: Від світської метушні вийшов ти,* і відреченням світу пішов ти по-євангельськи за Христом,* і, рівноангельське життя провівши,* в тиху пристань Афонської гори дійшов ти,* звідки благословенням отців в гору Києва прийшов* і … Продовження

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до 23 липня Церква згадує прп. Антонія Печерського, Київського. Свв. братів-мчч. Франціска, Мутія і Рафаїла, і тих, що з ними, убитих у Дамаску. Свв. сорок п’ятьох мчч., що в Нікополі Вірменському.