Архів за: 26 Вересня, 2022

Пам’ять оновлення храму святого Воскресення Христа Тропар оновлення, глас 4: Так, як велич небес, і земну красу святої оселі Твоєї, Господи, показав Ти,* утверди й храм цей на віки віків,* і прийми наші моління, які неустанно приносимо в ньому, заради Богородиці,* … Продовження

Опубліковано в категорії: Дорога віри | Коментарі Вимкнено до Пам’ять оновлення храму св. Воскресіння Христа і Бога нашого. Предсвяття Воздвиження чесного й животворящого Хреста. Св. свщмч. Корнилія сотника. Тиждень 16-ий по Зісланні Святого Духа.