«Більшої радости не маю» 17 березня

Заглибтеся у тихе єднання зі Мною. Спочивайте. Спочивайте в тому спокої і мирі. Життя не знає більшої радости, ніж та, яку ви знайдете в бесіді і товаристві зі Мною.

Ви належите Мені. Коли душа знаходить свою домівку, спочиваю в Мені, тоді починається справжнє її життя. Не роками, як рахує людина, вимірюється Моє Царство.

Ми лічимо тільки від його другого народження, того нового народження, про яке Я говорив Никодимові, сказавши: «Треба вам уродитися з висоти». Ми не знаємо жодного іншого життя, окрім вічного і коли людина входить у нього, тоді починає жити.

І саме це є життя вічне – знати Бога. Мого Отця і Мене, Сина, якого послав Він. Таким незрілим, дитячим і порожнім видається так зване життя до цього. Я наділяю любов’ю вас. Передавайте любов далі.

Не бійтеся. Боятися так само безглуздо, як малій дитині з дріб’язком у кишені, але заможним батьком, хвилюватися, як сплатити ренту й податки і як дати собі раду з ними. Це Моя робота чи ні? Ви мусите вірити Мені у всьому.

Отже, для Божого народу збережено відпочинок; бо той, хто ввійде в його відпочинок, відпочине також від своїх діл, як і Бог від своїх власних (Послання до євреї 4, 9-10).

Із книги «Бог кличе тебе. Поради на щодень»

Опубліковано у Дорога віри. Додати до закладок постійне посилання.