Національний День Молитви за Україну.

На зображенні може бути: 1 особа

Улюблені в Христі! 12 червня- Національний День Молитви за Україну. Підтримаємо й ми молитвою наших сердець молитву тисяч українців за віру Христову та світлу долю нашого народу.

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

Всемогучий і ласкавий Боже! Що в людей неможливе – то в Тебе все можливе, бо Ти сказав через Пророка, що з каміння можеш воздвигнути дітей Авраамові – і ми українці віримо в це. То ж воздвигни нашу Україну з тяжкої руїни, аби восторжествувала правда Твоя, щоб грішники здригнулись і пізнали велич Твою.

Господи, пішли Духа Свого в серця тих борців, котрі мучаться по тюрмах за правду, за те, що в їхніх жилах тече українська кров і визнають Христову віру. Подай їм сили витримати всі ті тортури, славлячи Тебе, правдивого Бога, щоб своїм прикладом показати українському народові тернисту дорогу до Царства Небесного – Царства правди, любови і свободи духа!

Матінко Божа, Царице Небесна! Заступись за нашу багатостраждальну, але нескорену Україну, візьми її під Свій святий покров! Молись перед Богом за кращу долю нашого народу, щоб простив гріхи наші, помилував і скріпив український народ силою Духа Святого, з честю нести свій хрест, аби прославити ім»я Господнє, щоб віра Христова запанувала над цілим світом!

Милосердний Боже! Дай волю, єдність, мир і любов нашій церкві й нашому народові. Просвіти серця всіх українців, щоб пізнали шлях великих мужів нашої Церкви – шлях, який веде до спасіння України, через єдиний і сильний Патріархат Української Церкви та святе життя нашого народу. Амінь.

З джерел інтернету.

Опубліковано у Дорога віри. Додати до закладок постійне посилання.