Притча про сварки

12 червня:

Результат пошуку зображень за запитом "Притча про сварки"

Одного разу учитель запитав своїх учнів:

– Чому люди кричать, коли сваряться?

– Тому що втрачають спокій, – сказав один.

– Але навіщо кричати, якщо друга людина поряд з тобою? – спитав учитель. – Хіба

не можна з нею розмовляти тихо? Навіщо кричати, коли ти сердишся?

Учні пропонували свої відповіді, але жодна з них не задовольнила вчителя. Врешті-решт він пояснив:

– Коли люди незадоволені одне одним і сердяться, їхні серця віддаляються. Щоб подолати цю відстань і почути одне одного, їм доводиться кричати. Що сильніше вони сердяться, то голосніше кричать.

Результат пошуку зображень за запитом "Притча про сварки"А що відбувається, коли люди закохаються? Вони не кричать, а навпаки, розмовляють тихо. Тому що їхні серця дуже близько, і відстань між ними зовсім маленька. А коли закохаються ще сильніше, що відбувається? – далі розповідав учень. – Не розмовляють, а тільки перешіптуються, і чимраз більше зближуються у своїй любові.

А іноді навіть перешіптування їм не потрібне. Вони тільки дивляться одне на одного і все розуміють без слів. Таке стається, коли поряд двоє людей, що люблять одне одного.

Сперечаючись, не дозволяйте своїм серцям віддалятися одне від одного, не вимовляйте слів, які тільки збільшують відстань між вами. Позаяк може настати день, коли відстань стане така велика, що ви не знайдете зворотного шляху.

Любов довготерпить, милосердствує, любов не заздрить, любов не вихваляється, не пишається, не безчинствує, не шукає свого, не гнівається, не замишляє зла. (Перше послання до Коринф’ян св. ап. Павла 13:4,5)

Опубліковано у Дорога віри. Додати до закладок постійне посилання.