Просимо допомогу.

У Сашка артеріовенозна мальформація. Медики називають цю хворобу “бомбою”. Це такий дефект судин, при якому вони можуть у будь-який момент розірватися і залити мозок хлопчика кров’ю. А це смерть. Зараз Сашкові можна зробити операцію з допомогою спеціальних мікроінструментів вартістю 126 400 гривень. Майже половину суми уже зібрали київські школярі на благодійному ярмарку. Допоможемо молодій родині не втратити щастя!

Молоді батьки довго планували весілля. Все якось не складалося. Коли Іра, мама Саші, завагітніла, з’явились нові клопоти. Вагітність проходила добре. І п’ятого червня на світ з’явився маленький Сашко. Хлопчик почав гарно рости, проблем зі здоров’ям не було. У три місяці лікарі помітили, що у Саші збільшилася голівка. УЗД-обстеження виявило гідроцефалію та проблеми з судинами. Хлопчика терміново направили в Інститут нейрохірургії.

У жовтні нейрохірурги провели операцію, яка дозволила усунути гідроцефалію і покращити стан Сашка. Але найближчим часом потрібно також прооперувати мальформацію, оскільки судини у мозку можуть розірватися без причини. Це бомба, яка може детонувати у будь-який час! Потрібна наша допомога і швидко.
https://ubb.org.ua/uk/project/3489/

Опубліковано у Допомога. Додати до закладок постійне посилання.