Розважання на 40 дні Великого посту

ДВАНАДЦЯТИЙ ДЕНЬ

Каяфа засуджує Ісуса Христа

Розваж, як злобний Каяфа несправедливе зізнання фальшивих свідків уважає за достатнє для засуду Ісуса Христа. Тому удає справедливого й питає Ісуса, чи не має що проти того свідоцтва: “Нічого не відповідаєш на це, що ці на Тебе свідчать?” (Мт. 26, 62). Що ж на це Ісус Христос? “А Ісус мовчав. І сказав Йому первосвященик: Заклинаю Тебе Богом живим, щоби Ти нам сказав, чи Ти є Христос – Син Божий ? Сказав йому Ісус: Ти сказав. Але кажу вам: відтепер побачите Сина Людського, сидячого по правиці сили і йдучого на хмарах небесних” (Мт. 26, 63-64). Ісус Христос довів їм своє Божество і що Його наука є Божою. Завжди Він творив такі великі чуда. А недавно воскресив у Витанії умерлого Лазаря. А це чудо бачили найбільші юдейські достойники. Каяфа якби шукав правди, міг би вже давно навернутися. Проте він, найнереворотніший зі всіх, жадав зізнання “Господа Ісуса Христа на те, щоб Його засудити. Справді диявольська злість, оперта на фальш і брехню.

Ісус Христос знав наміри Каяфи, однако сказав: “Ти сказав: Я є Сином Божим. Знаю, що за це мене засудите, але Я взиваю вас на суд Божий”.

“Тоді первосвященик роздер свою одежу, кажучи: Хулу сказав: нащо нам ще свідків? Це тепер ви чули хулу. Що вам здається?” Вони ж у відповідь сказали: Повинен умерти” (Мт. 26, 65-66).

Чи можна собі уявити більшу облуду від цієї, що хоче усправедливити злочин і одягається в плащ ревнощів на славу Божу. Хижий вовче, як зручно одягаєшся в овечу шкіру, щоб закрити перед світом свою хижість і злість! Ісусе Христе, Агнче непорочний, я відчуваю біль Твого Пресвятого Серця і вболіваю з Ним. Ой, як же Воно кривавилося на вид такої облуди злобного архієрея.

Постановленая:  Змовлю молитву в наміренні, щоби Го¬сподь Бог дав Церкві священиків після Божого Серця.

Приклад:  У Зарваниці, біля Підгаєць, в церкві є чудотворний образ розп’ятого Христа. Той образ, із давен-давеп славний чудами.

Є там записані різні чуда, що завжди там діються. Ті чуда затверджені митрополичими декретами. Ще й по нинішний день сходяться там натовпи побожних прихожан в день Воздвиження Чесного Хреста.

Опубліковано у Дорога віри. Додати до закладок постійне посилання.