Розмишляйте про мене (16 березня)

Мої діти, Я тут біля вас. Наближайтеся духом до Мене. Відженіть з думок усі зваби світу. Я – ваше життя, дихання вашої душі. Пізнайте, що означає замкнутися в потаємному місці вашого буття, яке є також Моїм потаємним місцем.

Направду, чекаю Я не в одному серці, але мало вас поринає в глибини свого буття, щоб поєднатися зі Мною. Де тільки перебуває душа, там є і Я.

Люди рідко розуміють це. По суті, Я перебуваю в осерді існування кожної людини, але, відволікшись на спокуси життя чуттєвого, вона не знаходить Мене.

Чи ви усвідомлюєте, що Я повідомляю вам істини, звіщаючи їх, а не переповідаючи давно відомі речі. Роздумуйте над усім, що Я кажу. Осмислюйте.

Не для того, щоб зробити власні висновки, а пізнати Мої.

Упродовж усіх віків люди аж надто спішили сказати, що вони думають про Мою істину, і, чинячи це, вони прикро помилялися. Почуйте Мене. Говоріть зі Мною. Розмишляйте про Мене. Не кажіть, що ви думаєте про Мене. Мої слова не потребують жодного людського пояснення. Я сам можу пояснити кожному людському серцю.

Нехай Я стану для вас реальністю, і дозвольте Мені виконувати Мою працю. Привести душу до Мене – це одне, а псує попередні чудовий вчинок.

І в людських стосунках про це важливіше, коли йдеться про стосунки між людиною і Мною, її Творцем, і єдиним справжнім Духом, який це розуміє.

В наверненні й спокої ви спасетеся; у тиші та в довір’ї – ваша сила. Але ви не хотіли (Ісая 30, 15).

Із книги «Бог кличе тебе. Поради на щодень»

Опубліковано у Дорога віри. Додати до закладок постійне посилання.