Добрі плоди (притча)

Добрі плоди

Один чоловік почув про лимонне дерево, що дає плоди нечуваної величини. З цієї причини він почав пошуки цього дерева. Минули роки і чоловік його знайшов. Взяв пагінці і переніс у землю, туди, де був його сад. Деревця прийнялися, але у час збору врожаю не дали очікуваних результатів.

Тоді він привіз інші пагінці, але все повторилось знову. Після багатьох спроб нічого не виходило. І ось чоловік зібрав всі деревця, відвіз їх назад і посадив їх там, звідки їх викопав.

На диво чоловіка всі деревця швидко прийнялись і незабаром дали великі плоди. Тепер аж садівник зрозумів, що секрет є в самій землі та в кліматі.

Якщо ми не полюбимо Божий храм і клімат молитви, то чи на ґрунті нашої душі можуть вирости плоди добрих діл?

– Це хіба означає, щоб ми сиділи день і ніч в храмі?

… А чому б і ні?…

Коли зробиш у своєму серці храм Бога, тоді у твоїх думках буде віяти дух молитви. При цих сприятливих умовах будуть добрі плоди твого благочестя.

Хочеш мати добрі плоди благочестя, тоді потрібно шукати добрий ґрунт і сприятливі умови