Свято вже скоро.

Ось ось і наступить свято Зіслання Святого Духа, зустрічаюся я з тим що чую “зелені свята”, знайте що комуністичні часи були, “Івана купала” вони придумали, Івана Хрестителя Боже свято, так само “зелені свята” коли запитаємо в людей що вони означають, що символізують то вже важче людині дати відповідь. Тому я б попросила щоб ми… ну ясно, що ми можемо одне говорити а в душі в нас друге може бути, але переважно як ми говоримо до дитини “ти не мудрий” то вона мудрою ніколи стане, так само якщо ми будемо до свята підходити що в нас “зелені свята” і треба дерева порізати і прикрасити хату а потім ті дерева повикидати, знищити і не мати Святого Духа то це є дуже зле, не приготуватися прийняти Святого Духа. Тому наголошую, це є день чудовий для церкви, це є день Зіслання Святого Духа, день заснування церкви тому що, після того як Дух Святий зійшов на апостолів то вони розійшлися по світу для того щоб заснувати спільноти в цілому світі, це є величний день. Тому, знаєте, комуністі, радянська влада що придумала примітивно, так порохнево закинула Святого Духа щось будемо праздновать, вот так “зелені свята” і придумали. Тому прошу, знаю це важко перевчитися, але бачимо що користі не маємо ні для природи коли ріжемо дерева ані для душі, якщо ви хочете ,то мінімально прикрасьте зеленню, головне Святого духа не загубити.