Halloween stop!

З кожним роком Україна все більше святкує Хеловін. Так звідки ж прибуло це ”свято”. Хеловін прийшов з США. Хеловін – старовинне язичницьке свято, святкується в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Атрибутом свята є світильник у вигляді голови з гарбуза. Діти, одягнені в страхітливі костюми, лякають дорослих, а ті відкуповуються від маленьких примар подарунками (звичайно, солодощами).
Святкування Хеллоуіна “жартома” все одно є досить небезпечною грою зі злими силами. Дітям та молоді подобається щось таємниче та магічне, що і припідносить їм це “свято”, руйнуючи тим їх морально–духовні орієнтири.

Нам потрібно бути дуже обережними і пильними щодо “чужоземних” святкувань, оскільки вони найчастіше наносять великої шкоди нашій власній – віковій християнській культурі, знищують її та асимілюють. Потрібно тверезо і щиро визнати: ми вже багато років не живемо в християнському середовищі, і навряд чи уже будемо жити в суто християнській державі. Тому те місце, котре приготовлене Христом в душі всякої, без винятку, людини для СЕБЕ, нині ж заповнюється всяким різним брудом: убивствами, блудом, жадобою, заздрістю: читання доброї літератури підміняється пустими і безкінечними телесеріалами, а відвідування Божого храму і молитовно-духовна практика заміняються – в кращому випадку – “футболом з пивом у руці”.

†…ЩО КАЖЕ БІБЛІЯ ПРО СВЯТКУВАННЯ ХЕЛОВІНУ…†

«…яка спільність у світла з темрявою?»
© Друге послання апостола Павла до Коринтян 6:14

«…те, що в жертву приносять, демонам, а не Богові в жертву приносять. Я ж не хочу, щоб ви спільниками для демонів стали».
© Перше послання апостола Павла до Коринтян 10:20

«…ненавидьте зло та туліться до доброго!»
© Послання апостола Павла до Римлян 12:9

«Допевняйтеся, що приємне для Господа,
і не беріть участи в неплідних ділах темряви, а краще їх картайте».
© Послання апостола Павла до Ефесян 5:10,11

«Наостанку, браття, що тільки правдиве, що тільки чесне, що тільки праведне, що тільки чисте, що тільки любе, що тільки гідне хвали, коли яка чеснота, коли яка похвала, думайте про це!»
© Послання апостола Павла до Филип’ян 4:8

Опубліковано у Дорога віри. Додати до закладок постійне посилання.